слот Карактеристики
Како тивко и убаво време на летање во прекрасен џакузи топла овошје! Скромен украсени пет линија слот црпи својата динамичност, бонус функции и великодушни. Имајте на ум дека можете да играте бесплатно и без регистрација slizzing hot, но тоа секогаш е потребно да се стави на пари за овие победи. Novomatic слот лишени програмери бонус круга и знакот “диви”, но пријатно коефициенти и возбуда изобилува тука. А добро извршување на брзина, секавично се претвори светла овошје златници. Соберат на иста слика на 3 или 5 во ред и вашиот биланс ќе се ажурира со убав износи.
Сподели:
 
 На slizzing hot можете да играте со ризикот

Без оглед на наградата, тоа може да биде двојно, ако го стави на линија и се погоди боја на картичката. Стискаш на максимална надвор од слотот кредити, со користење на мал совет – претходно отворени карти.

Жешка фактори

Најголемиот дел од сликите овошје за случајност Коцкари пет пати воодушеви коефициенти X200. Слатка лубеница и грозје, во овој случај, корисникот ќе се мултиплицираат во износ од 500 пати. За да се разбере колку често паѓа тука максималниот комбинации, доволно за да слот машина gazino igri игра за бесплатно. Повеќето топла фактор во отворот има “седум”, и тој е h5000! Имајте на ум дека ако соодветните сликата ќе падне во согласност само три или четири тапани, ова е, исто така, позитивно влијание врз билансот на состојба.

растера симбол

Не заборави да ги задоволи корисниците и програмерите убав знак бонус, што ќе доведе до 10-250 стапки, ако има било каде на екранот на бројот на 3-5 парчиња. Овој магичен симбол беше светла гори ѕвезда. Обидете се да се игра бесплатно slizzing hot , а тоа слот е сигурно за да ви донесе многу емоции. Убаво комбинации, голема мултипликатори и неодолива возбуда се чека за вас!